Zespół

Do wszystkich projektów podchodzimy z pasją.

Przykładamy wielką wagę aby w jak najlepszej formie realizować oczekiwania naszych Inwestorów.

Przede wszystkim poszukujemy prostych, nowoczesnych rozwiązań i form, które gwarantują funkcjonalność, jakość i trwałość.

Intensywnie pracujemy nad tym aby powstawały obiekty na wysokim poziomie architektonicznym, odpowiednio wpisane w otoczenie i kontekst urbanistyczny.

Dużą wagę przykładamy do aspektów ekonomicznych inwestycji.

Projektujemy przy pomocy zaawansowanych systemów cad.

Posiadamy kilkanaście stanowisk archicad teamwork, dzięki którym powstaje dokumentacja w oparciu o modele przestrzenne.

Andrzej Łącki

a.lacki@lk-architekci.pl

Wojciech Krzywoszański

w.krzywoszanski@lk-architekci.pl

Ryszard Bazan

r.bazan@lk-architekci.pl

Monika Krygier

m.krygier@lk-architekci.pl

Dawid Jankowiak

d.jankowiak@lk-architekci.pl

Maciej Białek

m.bialek@lk-architekci.pl

Andrzej Skrzypczak

a.skrzypczak@lk-architekci.pl

Julia Ptasik

j.ptasik@lk-architekci.pl

Michał Walkowiak

m.walkowiak@lk-architekci.pl

Iga Majorek

i.majorek@lk-architekci.pl